Adres:

Yalıkavak, Dirmil Mah. Karanfil Sk. No:28 Bodrum/Muğla

Adres

Klima Temizliği

Bodrum Klima Servisi | Klima Temizliği | Verimli ve Sağlıklı Soğutsun

Klima Temizliği Neden Yapılmalı?

Sıcak ya da soğuk, isteğinize göre hava üfleyerek kapalı bir yerin havasını değiştiren klimalar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Nefes aldığımız ortamlarda kullandığımız klimalar, doğru kullanılmazsa ve zamanında bakımları da yapılmazsa, her çalıştırıldıklarında sağlığımızı tehdit eder hale gelirler. Ayrıca filtredeki kirlenme ve tahribatlar da klimanın performansını düşürür, yeteri kadar soğutmamasına-ısıtmamasına neden olur. Bu olumsuz sonuçları engellemenin yolu da, klima temizliğinin zamanında yapılmasıdır. Klimanın tüm parçalarının temizliği, klimanın uzun ömürlü olmasını, çalıştığı ortamdaki temiz havayı kirletmemesini sağlar.  

Klima Temizliği Yapılmazsa Ne Olur?

Sık kullanımına bağlı olarak klimanın bakımları gecikirse, temizliği iyi yapılmazsa, "lejyonella" adı verilen bir bakteri üremektedir ve Lejyoner hastalığına yol açabilir. Klima yoluyla bulaşan ve klima hastalığı olarak bilinen "lejyoner hastalığı", zatürre gibi ciddi üst solunum yolu hastalıklarına yol açabilir. 

Klimanın bakım konusunda gereken özeni gösterirsek sağlıklı ve temiz hava dolaşımını sağlar,klimanızın ömrünü uzatabiliriz. 

Klimanızın bakımını yaptırmak için bizi arayabilir, bilgi alabilirsiniz. 

Klima temizliği için bizi 7/24 05533790642 nolu telefondan arayabilirsiniz. 

Bodrum' merkez başta olmak üzere klima tezmiliği hizmeti verdiğimiz bölgeler; Yalıkavak, Türkbükü, Akyarlar, Gündoğan, Ortakent, Gümüşlük, Turgutreis, Torba, Bağla ve Gümüşkaya.