Adres:

Yalıkavak, Dirmil Mah. Karanfil Sk. No:28 Bodrum/Muğla

Adres

Klima Bakımı

Bodrum Klima Servisi | Klima Bakımı | Bakım Zamanı

Neden Klimanıza Bakım Yaptırmalısınız?

Klima Bakımlarının periyodik olarak düzenli yapılması çok önemlidir. Günümüzde Lejyoner hastalığı ( Legionella pneumophila ) olarak bilinen akciğer enfeksiyonu ölümcül bir hastalık olarak karşımıza çıkmaktadır ve bakımsız klimalardan yayılmaktadır.

Klima bakımının zamanında yapılması klimanın uzun ömürlü, daha verimli ve daha az enerji tüketmesini sağlar.

Klima bakımının yapılması klimanın sağlıklı şekilde kullanılması açısında çok önemlidir.

Uzun dönem kullanılan klimalara 6 ayda bir bakım yapılması hem insan sağlığı açısından faydalıdır hem de klimanın sonra ki dönemde arıza yapmasını büyük

olasılıkla engeller.

Klima Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Öncelikle klimanın kullanım kılavuzunu mutlaka okumalısınız ve montaj yapan personelin kullanım önerilerini dikkate almalısınız.

İç ve dış ortam sıcaklık farkının 10 ºc ile 15 ºc arasında olmasına ve klima rüzgarının direk olarak üzerinize vurmasına engel olmalısınız. Bu da ancak "klima montajı"nın doğru yapılmasıyla mümkündür.

Eğer klimanızın çalıştığı ortam direk olarak açık havaya açılıyor ve giriş çıkış çok yoğun ise hava perdesi kullanmak faydalı sonuçlar vermektedir.

Klima bakımı için bizi 7/24 05533790642 nolu telefondan arayabilirsiniz. 

Klima bakımında Bodrum' merkez başta olmak üzere Yalıkavak, Türkbükü, Akyarlar, Gündoğan, Ortakent, Gümüşlük, Turgutreis, Torba, Bağla ve Gümüşkaya'ya hizmet vermekteyiz.